آره،این حال منه

بچه که بودم هر وقت مریض می شدم همیشه همه اطرافم بودند ودلشون با من بود

اما من حالا دلم می خواد واسه دیگران مثل یه آدم مرده باشم

آخه حالاست که فقط میگن خدابیامرز آدم خوبی بود والانه که هیچ جشن تولد،بزرگداشت وعروسی از نظر شلوغی به پای مراسم تدفین نمی رسه،حالاست که من دلم می خواد مرده باشم تا شاید بفهمم تنها نبودم ومن به اندازه بزرگترین خیابون شهرمون ویا نمی دونم شاید به اندازه یه اتوبان13 کیلومتری دوست،آشنا  وفامیل داشتم .


حالاست که دلم می خواد مرده باشم تا بفهمم که هنوز هم منو دوست دارند آخه حالاست که  اگه مرده باشی حداقل با مردنت شاید بتونند کل دوست و آشنا ،فامیلتو به بهانه مردنت همدیگر رو ببینن ،آره حال الان من اینه.


حالاست که اگه مرده باشی هنوز پول قبرت به اندازه پول دیه خونت بالا نرفته ومی تونه تنت تو دل زمین جا بگیره نه این که خاکسترت کنن بپاشن رو آب یا خاک ته گلدون بشی که اگه گل داخلش رشد نکرد با گلدونه بندازنت تو سطل زباله .


حالاست که وقت وقت مردنه

/ 15 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیر مسعود

سلام دوست عزیز. نوشته شما طنز است یا ادبی؟ نوشته شما رسمی است یا به صورت داستانی و دوستانه؟ ببینید من در نشوشته های شما به دنبال او جذابیتی هستم که حرفش می زنید اما ژیداش نکرد.راستی انگیزه شما از نوشتن مطلب چی بود می خواستید که نشان دهید مرگ هم مثل زندگی کردن سخت است یا آسان؟ می خواستید به طور طنز بگویید مرگ هم سخت و بسیار ژر خرج است. منتظر ژاسخ های شما هستم. درضمن جواب تمامی انتقاد های شما در وب من هستش خوش حال می شم بخونیدش.

یکمحمد

سلام ممنون از لطفت و حضورت ... [گل]

مهدخت

وقتی سرفه ام میگیرد همه با لیوان آبی به سراغم می ایند اما وقتی دلم میگیرد چه؟

رها راد

آنانکه رنگ پریدگی پاییز را درک نمیکنند , نمیدانند!!! پاییز همان ,بهاریست که عاشق شده.......... اولین شب پاییزیتون مبارک

آمد

وگاهي دل ميخواهد ....

رضا

سلام دوست خوبم دوست داری اروپا و آسیا رو یکجا ببینی ؟ فقط یه شهر تو دنیا اینجوره هم اروپاییه هم آسیاییه بیا ببین .

فرشته سیاهپوش

$$$$$$_______________________________$$$$$ __$$$$$$$$*_____________________,,$$$$$$$$* ___$$$$$$$$$$,,_______________,,$$$$$$$$$$* ____$$$$$$$$$$$$___ ._____.___$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$,_'.____.'_,,$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$$$$$$ ______***$$$$$$$$$$$@@$$$$$$$$$$$**** __________,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, _____,,$$$$$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$$$,,, ____*$$$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$$$$ ___,,*$$$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$$$$,, _,,*___*$$$$$$$$$$$___*___*$$$$$$$$$$*__ *',, *____,,*$$$$$$$$$$_________$$$$$$$$$$*,,____* ______,;$*$,$$**'____________**'$$***,, ____,;'*___'_.*__________________*___ '*,, ,,,,.;*____________---____________ _ ____ '**,,,, *.° آپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

رها راد

متن تامل برانگیزی بود . خیلی عالی نوشتی . [گل]

فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1613806476

رضا

حس می کنم دنیا خالیست ... مگر تو چند نفر بودی ؟؟؟ [گل]