ذهن انسان

گاهی در ذهن من فقط کوزه ای خالیست

گاه با نقش ونگار وزیبای

 گاهی ساده ی ساده

نمی دانم شاید با افکار جدیدم به کوزه ای عتیقه دست پیدا خواهم کرد ، یا این بار کوزه

من بادبادکی  بیش نیست ..........

/ 3 نظر / 8 بازدید
سامان

خیلی سخت است بدانی هیچوقت به آن کسی که خیلی دوستش داری نخواهی رسید. خیلی سخت است با اینکه میدانی به او نمیرسی باز هم سکوت کنی و آرام در دل شکسته شوی. خیلی سخت است بغض گلویت را گرفته باشد اما نتوانی گریه کنی ، خیلی سخت است قلبت پر از درد باشد اما نتوانی خودت را از این درد خالی کنی. با خود میگویم این زندگی تنها با تو زیباست ، میگویم که این قلب تنها عاشق تو هست و تنها تو را دوست دارد اما کسی آنچه را که برای خویش زمزمه میکنم باور ندارد. شاید تنها با یاد و عشقت اما بدون تو، در این دنیا تنها زندگی کنم. این رسم زندگیست ، سرنوشت با من و تو یار نیست . هیچکس هوای ما را ندارد ، زندگی با ما نمیسازد. تنها من هستم و تو هستی ، دو قلب عاشق ولی تنها و شکسته . قلب تو را نمی دانم ، اما قلب من میخواهد تا ابد به عشق تو تنها بماند. خیلی سخت است با او که دوستش داری نتوانی زندگی کنی و بدانی که هیچگاه به او نخواهی رسید.

مثلث برمودا

سلام وبلاگ قشنگي دارين... منون كه جواب سوالامو دادين.. سوال دوم هموني بود كه فكرشو ميكردم... به قول امام علي كه عقل و دين كامل كننده هم هستن... بازم مرسي از لطفتون..

تبادل لينک اتوماتيک و هوشمند با ما

سلام دوست عزیز برای تبادل لینک هوشمند و خودکار با ما ابتدا لینک ما را با نام "عكس، كلیپ، آهنگ، فیلم، موزیك" لینک کنید سپس لینکتان را از بخش پیوندها بفرستید تا به طور خودکار لینک شوید ( اگر دوباره وارد وبلاگ ما شوید لینکتان را مشاهده میکنید) . موفق باشید . http://pic2010pic.mihanblog.com